Valmieras sākumskolu turpmāk vadīs Mārtiņš Vētra

31.Marts, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldības domes 26. marta sēdē deputāti lēma par Valmieras sākumskolas direktoru iecelt Mārtiņu Vētru. 

Mārtiņš Vētra no 2018. gada līdz apstiprināšanai par Valmieras sākumskolas direktoru bijis Rīgas Stradiņa universitātes Starptautisko sakaru nodaļas ārējo sakaru organizators, strādājot ar ārvalstu reflektantiem. No 2015. līdz 2018. gadam mācījis angļu valodu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā, savukārt iepriekš Strenču novada vidusskolā. 

M. Vētra Latvijas Universitātē ieguvis Profesionālo bakalaura grādu izglītībā un angļu valodas skolotāja kvalifikāciju. Latvijas Universitātē iegūta arī kvalifikācija, kas ļauj skolēniem līdz 9. klasei mācīt vācu valodu. Zināšanas regulāri pilnveidotas, apmeklējot dažādus profesionālās pilnveides kursus. 

Lēmums stāsies spēkā 2020. gada 27. aprīlī, kad jaunais skolas direktors uzsāks pildīt savus pienākumus. 2019./2020. mācību gadā Valmieras sākumskolā zinības apgūst 539 skolēni. 

Valmieras pilsētas stratēģija, uzsver pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, ir balstīta uz talantu piesaisti it visās jomās. Viņaprāt, ikvienā kolektīvā ir jāveido līdzsvars starp pieredzi, zināšanām un enerģiju, 21. gadsimta prasmēm un drosmi ieviest jauninājumus. Vadīt skolu ir gan milzu atbildība un izaicinājums, gan vienlaikus misijas uzdevums. Vienota komanda mērķu sasniegšanai, prasme sadzirdēt skolēnus, pedagogus un vecākus, patiesa ieinteresētība darbā, talantu piesaiste skolai, spēja domāt vairākus soļus uz priekšu un drosme iet izcilības ceļu – tas ir pamats, lai veidotu stipras izglītības iestādes.

MĀRTIŅŠ VĒTRA. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru