Valmieras tehnikums jau otro reizi organizē robotikas nometni jauniešiem

- 9.Jūlijs, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Digitālās prasmes, robotizētas un attālināti vadāmas iekārtas, kā arī virtuālā realitāte ir mūsu nākotne. Par to pārliecinājāmies šī gada pavasarī, kad ierastās klātienes aktivitātes nācās darīt attālināti. Ikdienā dzirdams, ka roboti un robotizētas iekārtas arvien vairāk aizstās cilvēku darbu, šī tehniskās industrijas nozare strauji attīstās, tā kļūst par ikdienas sadzīves nepieciešamību un neatņemamu sastāvdaļu. 

Robotika, elektronika un 3D modelēšana sevī ietver dažādus mācību priekšmetus – matemātiku, fiziku, ķīmiju, rasēšanu, programmēšanu u.c. 

Lai pievērstu jauniešu interesi šai tehniskās industrijas nozarei, Valmieras tehnikums projekta «Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas» ietvaros organizēs dienas nometni «RoboQuiz» jauniešiem vecumā no 13 līdz 16 gadiem.

Nometnes ietvaros dalībnieki mācīsies problēmu risināšanu un komandas darbu, radoši un jautri pavadīs laiku, kā arī iepazīs: MakeBlock un VEX robotu konstruēšanas, programmēšanas un vadīšanas principus; 3D modelēšanas programmatūru un druku; elektronikas un programmēšanas pamatus; mikrokontrolieru programmēšanu; stratēģisku pilsētorientēšanās spēli.

Publicitātes foto  


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru