Valmierieši īsteno unikālu projektu Ogres novadā

- 7.Oktobris, 2020
Izglītība
Laikrakstā

Sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursa «Tam labam būs augt» finālā uzvar T-krekli stājas uzlabošanai «Correcty» un Izglītības un attīstības centrs «Universum» no Valmieras ar jaunatklāto skolu Ogres novada Krapē. 

Katrs sociālais uzņēmums saņēma naudas balvu 1200 eiro apmērā, ko piešķīra British Council pārstāvniecība Latvijā un SEB banka. Krapes skola «Universum» iegūto finansējumu izmantos trīs tiešsaistes mācību klašu aprīkošanai Krapē, Valmierā un Rīgā – tiks iegādāti 3 studijas mikrofoni, 180 grādu vebkameras un skaļruņi. Kopumā konkursā tika saņemti vairāk nekā 60 dažādi sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu pieteikumi. Otrajai kārtai tālāk tika virzītas 25 spēcīgākās idejas un projekti, kuru autori piedalījās piču apmācībās, pēc kurām eksperti noteica 10 konkursa finālistus.

ANDIS APSĪTIS, «Universum» direktors, par to, kas rosināja piedalīties prezentāciju konkursā: 

«Piedalīties rosināja tas, ka iepazinos ar Mārci Zaneripu, kurš ir sociālās uzņēmējdarbības projektu vadītājs. Viņš bija viens no faktoriem, kas ieslēdzās, un ir arī viens no vēstniekiem, kas ir Ogres novada pusē. Viņš man atsūtīja ziņu, ka ir šāds konkurss, un rosināja kopīgi pieteikt savu ideju, kas ir aktuāla. Protams, mums bija savstarpēja saruna par to, kas būtu nepieciešams, lai savu vīziju varētu attīstīt, jo Krapes skola jau bija startējusi un viss darbs bija iesācies.

MĀRA ZANERPA emocijas, saņemot pirmo vietu. Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru