Valmierietes piedalās programmā «Future Heroes»

- 21.Aprīlis, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu jaunietēm «Future Heroes» (tulk. Nākotnes varones) ar moto – Veido nākotni pati!

Jau kopš pagājušā gada rudens četras Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolnieces – Daniela Pole, Santa Ābele, Agnese Anna Siliņa un Sindija Īle – piedalās šajā programmā, kurā uzņemtas tikai 50 meitenes 13 līdz 17 gadu vecumā no dažādiem Latvijas reģioniem. Trīs no viņām padalījās ar saviem iespaidiem.

«Future Heroes» programmas galvenais mērķis ir izglītot jaunietes – nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas, stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību un attīstot dažādas dzīvei nepieciešamas prasmes, ko arī apliecina pašu meiteņu stāstītais. 

Santa Ābele programmas ietvaros strādā pie projekta «Brauciens uz Eko». Viņa kā vērtīgākos ieguvumus izceļ zināšanas par finansēm, par to, kā labāk sasniegt savu mērķauditoriju, kā izcelties sociālajās platformās un kā izveidot labu piču – 30 sekunžu video, kurā pastāstīt par sevi un savu ideju interesantā veidā, lai tas piesaistītu citu uzņēmumu uzmanību.

Komanda strādā pie idejas par to, kādā veidā varētu mainīt autodegvielas izmešu radīto ietekmi uz vidi.   «Mēs vairāk koncentrējamies uz elektroauto popularizēšanu.

PĀRGAUJIETES: Santa Ābele, Agnese Anna Siliņa, Sindija Īle. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru