Valmierietim Ritvaram Kalniņam izcili panākumi Supervaroņu skrējienā

- 8.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Supervaroņu Backyard ultra skrējiens sākās 3. aprīlī plkst. 8. Noteikumi paredz, ka dalībniekiem ir viena stunda, lai pieveiktu 6.706 kilometrus. Tiklīdz tas izdarīts, drīkst atpūsties līdz nākamās stundas sākumam. Uzvar tas, kurš spēj izturēt visvairāk stundu. Un to izdarīja valmierietis Ritvars Kalniņš, uzrādot Latvijas labāko zināmo rezultātu – 38 stundās 254,828 kilometri.

«Rūpīgi izanalizējot savu sniegumu, nākas secināt, ka panākuma atslēga tomēr bija gulta. Jā, jā, gulta bija galvenais priekšnosacījums uzvarai. Kamēr vairākums uzskatīja, ka nav lielas jēgas nodzīt sevi, lai no stundas «atkostu» kādu sekundi, tikmēr es jau no pirmā apļa biju savas guļasvietas klients,» atklāj Ritvars Kalniņš. 

Liela nozīme bijusi arī atbalstītājiem: «Amerikā radītais kino, tāpat kā Backyard ultra, ir pierādījis, ka supervaronis ar visām savām spējām ir niecība bez uzticamiem palīgiem. Paldies Ērikai Kalniņai, kura savas dzimšanas dienas ballīti iemainīja pret velopedāļu mīšanu. Paldies Kristapam Brēžam, kurš 18 gadu vecumā (iespējams jaunākais dalībnieks) ne tikai izbaudīja savu pirmo ultru (9 apļi), bet arī aktīvi iesaistījās atbalsta sniegšanā. Pats lielākais paldies Lienei Kalniņai, viņa bija galvenā koordinatore, esmu pārliecināts, ka viņu sacensību azarts bija pārņēmis daudzkārt vairāk nekā mani.»

Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru