«Vārpiņa» Rūjienu un Vidzemi pārstāv godam

- 22.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nesen rakstījām, ka LLKC, Pavāru kluba un Zemkopības ministrijas organizētajā «Novada Garšas» noslēguma pasākumā apbalvoja arī pirmo reizi Latvijā notikušā publiskā ēdināšanas sektora konkursa «Mana novada garša» uzvarētājus. Konkursā piedalījās pa vienai komandai no visiem reģioniem. Vidzemi pārstāvēja un godpilno otro vietu ieguva Rūjienas novada pirms­skolas iestādes «Vārpiņa» pavāres MAIJA ZUMENTE un SARMĪTE PASĪTE.

Nosaukums cits – misija tā pati

Norunājot tikšanos «Vārpiņā», vēlējāmies, tā teikt, nošaut divus zaķus: uzzināt, kā pandēmijas apstākļos organizēts populārās pirmsskolas iestādes darbs, un iepazīties arī ar abām konkursa uzvarētājām. «Vārpiņā» visvairāk patīkami pārsteidza dzīvīgums – kur vien skaties, visur plašajā un pēdējos gados mērķtiecīgi bērnu vispusīgai attīstībai labiekārtotajā iestādes teritorijā notika dzīvespriecīga darbošanās. Arī saruna ar «Vārpiņas» darbiniecēm, ievērojot piesardzību, notika nevis telpās, bet gan vienā no rotaļu nojumēm. 

«Gādājam, lai bērni maksimāli daudz laika pavada laukā, rezultātā – visiem vaigi sārti, arī ēd un guļ labāk!» – tā tikšanos iesāk «Vārpiņas» vadītāja LILITA ROMANOVSKA. Ar ko  iestādei zīmīgs šis gads?

Vadītāja stāsta: 

«No 1. septembra vairs neesam speciālā pirmsskolas iestāde, bet gan Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde «Vārpiņa». Izkārtne cita, bet tāpat kā līdz šim īstenojam arī speciālās programmas un strādājam arī ar dažādu problēmu bērniem.

GODALGOTĀS. «Vārpiņas» pavāres Maija Zumente (no kreisās) un Sarmīte Pasīte. Kad bērniem vaicājām, kā garšo bērnudārza pusdienas, atskanot ovācijām, tika pacelti mazie īkšķīši. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru