Vasarai ļoti piestāv politikas brīvdienas

- 21.Jūnijs, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Ziedoši reibinošais saulgriežu laiks atkal ir atnācis, solot mums, pilsētas sprukstiņiem, bezrūpīgu un pat viegli dīku vasaras ikdienu.

Zemes kopējiem, protams, šis būs ražīgu darbu cēliens. Tradicionāli un vajadzīgi uz pauzes tiek nolikta arī Latvijas «lielā» politika. 

Pēc visām šausmām, kādās Latvijai zīmējās kaut vai Rail Baltica projekta neesošo miljardu atrašanas miglainā nākotne, mūsu likumdevējiem tiešām ir nepieciešams atvilkt elpu, atvēsināt prātu un sakārtot domas. Taču diemžēl kārtējā Saeimas izmeklēšanas komisija – «plāksteris mironim», par ko atkal mums šausmināties vai vīpsnāt – tomēr jau tika nodibināta. 

Baidos, ka patiesībā partijas un deputāti nemaz īsti neaptver šīs gigantomāniskās būves izgāšanās vai fundamentālu ekonomisko problēmu nopietnību. Kur nu vēl drošības, armijas bruņojuma vai civilās aizsardzības vajadzības... Jācer, ka mūsu likumdevēji vasaras atpūtā – kad ir «izslēgts» viņu pašu saceltais Jēkabielas troksnis – varbūt tomēr pamanīs Latvijas patiesās prioritātes, nevis izdomās paši savējās. Protams, tas ir parocīgāk un patīkamāk.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru