Veiksmīga sadarbība, no kuras visi ir ieguvēji

- 12.Jūlijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

SIA «Artavs» saņēmusi Valsts vides dienesta pateicību «Par ērtu, kopīgu depozīta iepakojuma pieņemšanas punkta izveidi starp vairākiem tirgotājiem Rūjienas pilsētā». «Artavs», izrādās, ir viens no retajiem uzņēmumiem valstī, kurš spējis vienoties ar konkurējošo uzņēmumu, šajā gadījumā ar Maximu, lai sadarbotos iespējami labākajam rezultātam, tādējādi panākot trīspusēju labumu – videi, iedzīvotājiem un pašiem uzņēmējiem.

Dzērienu tukšās taras pieņemšanas punkts Rūjienā pie centra stāvlaukuma darbojas vien dažus mēnešus, un šis samērā jaunais pakalpojums turpina iekarot aizvien lielāku piekrišanu. Depozīta sistēmā var nodot dzērienu stikla, plastmasas un skārda iepakojumus, ja tas marķēts ar Latvijas depozīta zīmi. Nopērkot dzērienu, pircējs jau ir samaksājis depozītu 10 centus, ko pēc iepakojuma nodošanas var saņemt atpakaļ.

Saruna ar SIA «Artavs» valdes priekšsēdētāju Kasparu Portnaju.

– Viss sākās pirms gada, kad tika pieņemts valstisks lēmums no 1. februāra Latvijā uzsākt depozīta sistēmas ieviešanu, un tirgotājiem bija obligāts pienākums būt šīs depozīta sistēmas dalībniekiem.

KASPARS PORTNAJS,  SIA «Artavs» valdes priekšsēdētājs: «Nodotās depozīta taras apjoms arvien palielinās.» I. Fērmanes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru