Vēl 23 lauku tūrisma uzņēmumiem – «Zaļais sertifikāts»

- 6.Janvāris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

«Zaļais sertifikāts», kā zināms, pārstāv dabas vērtības lauku tūrismā, un atpūta dabā pašlaik ir īpaši aktuāla. Lai arī lauku tūrisma uzņēmēji patlaban ir nogaidīšanas režīmā, darbs turpinās, lai, situācijai uzlabojoties, varētu no jauna sniegt pilnvērtīgu «zaļo brīvdienu» piedāvājumu.

Tieši «Zaļais sertifikāts» pirms aptuveni divdesmit gadiem lauku tūrisma uzņēmumos ienesa tobrīd jaunas un neparastas, bet nu jau tik paš­saprotamas lietas kā atkritumu šķirošanu, ūdens un elektrības taupīšanu, beziepakojuma pārtiku, videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Šodien ikviens var atpūsties laukos, saglabājot savus zaļā dzīvesveida ikdienas paradumus. Turpinot attīstību, «Zaļā sertifikāta» saimniecības ievieš jauninājumus, un šobrīd aktuālākie ir saules paneļu uzstādīšana, uzlādes iespēju piedāvājums elektroauto, dabas maršruti un savstarpēja sadarbība, lai «zaļās brīvdienas» viesiem kļūtu vēl interesantākas. 

Noslēdzot 2020. gadu, «Zaļā sertifikāta» piešķiršanas komisija, kurā ir kompetenti vides un tūrisma speciālisti, apstiprināja vai pagarināja «Zaļo sertifikātu» lauku tūrisma uzņēmumiem, kuri ar pārliecību ietur zaļo kursu.

SIA «LATVIJAS ĶIPLOKS». Namu Raunā, Cēsu ielā 4, pazīst daudzi, jo tajā ir ne tikai uzņēmēju Sintijas Rudes un Ineses Krūklītes ķiploku pārstrādes uzņēmums, bet tā ražotnē - veikalā ir arī plaši pārstāvēta Raunas novada un apkaimes mazo ražotāju pārtika un amatniecība. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru