Vēl divas uzvaras valmieriešiem

- 23.Oktobris, 2024

ELVI florbola līgā vīriešiem sestdien, 12. oktobrī, fantastisku atspēlēšanos no 1:6 iespēja FBK Valmiera, kas sestdien savā laukumā ar 9:6 pieveica čempioni FS Masters/Ulbroka.

Jau atkal lielisks bija valmieriešu uzbrukuma līderis Kevins Šmits, kam šajā mačā 5 (2+3) rezultativitātes punkti.

17. minūtē valmierieši nonāca zaudētāju lomā ar 0:4. Ar vārtu guvumiem izcēlās Ulbrokas florbolisti Toms Bitmanis, Rolands Kovaļevskis, Valters Lapiņš un Edijs Šenbergs. 18. minūtē valmierietis Mārtiņš Broks vienus vārtus atguva (1:4), bet spēles vidū Ulbrokas komandai bija jau piecu golu handikaps – 6:1. Tikai tad spēlēt sāka Valmieras florbolisti, kas savos vārtos vairs neielaida nevienu bumbiņu. Līdz otrajam pārtraukumam divus vārtus guva Arvis Kārkliņš, bet pa vieniem – Ričards Riba un Matīss Salmiņš – 5:6. Pēdējā periodā mājinieki iemeta vēl četrus bezatbildes golus, nodrošinot FBK Valmiera uzvaru ar 9:6.

VALMIERAS – ULBROKAS MAČA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI Arvis Kārkliņš (pa kreisi), un Rolands Kovaļevskis. Jāņa Lārmaņa foto