Vēl viens ražīgs un atzinības pilns gads

- 9.Septembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Zīmolu «SANDRIŅAS IEVĀRĪJUMI» nu jau pazīst ne tikai Rūjienas novadā un tā apkaimē, bet arī kaimiņos Igaunijā un, protams, arī Rīgā. Tas tādēļ, ka zīmola izveidotāji – rūjienieši mājražotāji SANDRA un EGONS VIĻŅI – ir aktīvi dažādu izstāžu un tirdziņu dalībnieki. Un visur viņi paši, kā arī viņu ražojumi – dažādu veidu ievārījumi un marinējumi – ir pamanīti un dažādos konkursos arī apbalvoti.

Darba pietiek

Viens no pēdējiem abu mājražotāju veikuma suminājumiem notika nesen Gulbenes novada Stāmerienā, kur Vidzemes plānošanas reģiona komanda rīkoja gadskārtējos Vidzemnieku dārza svētkus. Šie bija pēc skaita jau devītie. Un kā allaž tajos goda vietā ir 26 Vidzemes novadu čaklākie, izdomas bagātākie tā gada uzņēmēji, lauksaimnieki, mājražotāji, amatnieki. Viņu vidū no Rūjienas novada šoreiz bija San­dra un Egons Viļņi. 

Saņemot apbalvojumu no Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja Hardija Venta, atbildes uzrunā Sandra teica: «Varētu jau likties mierā, bet kas tev deva! Esam Rūjienas amatnieku biedrības «Rūzele» biedri, un ik pa laikam mums ar saviem ražojumiem nākas piedalīties gan dažādās izstādēs, gan arī vietējos un pat ārzemju tirdziņos, tādēļ arvien vēl nav laika dīkai slinkošanai, un, ja vien gribi, darba pietiek. Nu kaut vai šogad, kad mūsu dārzā atkal izauga tik daudz gurķu un kabaču, ka nekas cits neatliek, kā izdomāt arvien jaunas receptes.»

APBALVOŠANĀ. Šovasar 19. augustā Stāmerienas pils dārzā Sandra un Egons Viļņi (vidū) ar Vidzemes plānošanas reģiona vadību. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru