Vēlme sevi izaicināt

- 27.Augusts, 2021
Viesis
Laikrakstā

ANNIJA PABRIKA nāk no Salacgrīvas puses, tomēr jau kādu laiku viņa strādā, studē un dzīvo Valmierā. Tūrisma studijas ir gandrīz finišā – septembrī sāksies pēdējais studiju gads. Viņa ir aktīva jauniete, kas nesēž uz vietas – vairākas gadus ir bijusi Vidzemes Augst­skolas Erasmus Studentu tīkla (ESN) prezidente, kā arī šobrīd jaunus izaicinājumus meklē zemessardzē. 

Ceļš uz ViA

Man, tāpat kā citiem 12. klases skolēniem, pēc vidusskolas beigšanas bija jāizlemj, ko darīt tālāk. Es gribēju studēt, bet nebiju vēl līdz galam pārliecināta, ko tieši gribu studēt. Tad par prioritāti izvirzīju studijas Daugavpilī, un otrajā vietā palika studijas Vidzemes Augstskolā (ViA). Kad aizbraucu uz Daugavpili, sapratu, ka tas ne vien ir par tālu, bet tur arī veikalā reklāmas bija krievu valodā, un man ir ļoti vājas krievu valodas zināšanas. Tāpēc tas mani īsti neuzrunāja, un izvēlējos Dau­gavpilī tomēr nestudēt. Tad mans ceļš  atveda uz Valmieru, iestājos studiju programmā «Tūrisma organizācija un vadība». Man vienmēr ir bijusi vēlme apgūt jaunas valodas, un domāju, ka tūrisms varētu būt īstā vieta, kur es varētu iemācīties ko jaunu, – nebiju kļūdījusies, jau pirmajā kursā mums bija jāapgūst ķīniešu valoda. 

Jauni izaicinājumi 

Es vairākus gadus biju Valmieras ESN prezidente, šobrīd vairs neesmu, grožus esmu nodevusi jau nākamajam prezidentam, tomēr organizācijā aizvien darbojos. Es tur darbojos jau no pirmā kursa, jo biju aizgājusi uz ESN organizēto pasākumu, kur vairāk uzzināju par šo organizāciju.

ANNIJA CEĻOJUMĀ PA ĶĪNU. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru