«Vidzemīte» – mazs veikaliņš ar lielu pievienoto vērtību

- 22.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par uzņēmējas ILZES BERGAS ģimenes veikalu tīklu «Liesmā» rakstīts ne reizi vien, jo uzņēmums paralēli savai pamatfunkcijai – tirdzniecībai – arvien ir attīstījis arī ko jaunu: kulināriju, konditoreju, viesmīlību, svinību galdu klāšanu, kūpinātas gaļas produkcijas ražošanu. SIA «Zaltes», SIA «Ābeles» un SIA «Strautiņi R.M.» ir ģimenes – Ilzes un Valtera Bergu, viņu meitas Baibas Bergas un znota Māra Rubuļa – atbildība ne tikai katram par savu biznesa sfēru, bet arī par uzņēmuma darba vietām un stratēģisko redzējumu. 

Rūjienas centrā ir atvērts jaunākais no šīs ģimenes veikaliem «Vidzemīte». Par to tad arī stāsta Ilze Berga.

SIA «Zaltes» veikals – kafetērija «Vidzemīte» Rūjienā ir atvērts kopš 2020. gada 16. decembra. Atverot to, mūsu uzstādījums bija: tirgot pašiem savus ražojumus un pircēju izvēlei piedāvāt maksimāli daudz vietējo pārtikas ražotāju produkciju. 

Veikalā uz maiņām strādā divas pārdevējas – Ilona Dalke un Māra Kļaviņa. Veikala virsvadību ir uzņēmusies Baiba Berga. Nelielā veikaliņa darbības pirmie mēneši parāda, ka pircēji atzinīgi novērtē iespēju vienuviet iegādāties samērā plašu un augstvērtīgu Vidzemē radīto pārtikas klāstu.

Pašu konditoreja, kulinārija un gaļas kūpinājumi

Veikaliņā lielu popularitāti ieguvusi SIA «Ābeles» Mazsalacā gatavotā konditoreja: buljona un gaļas pīrāgi, smalkmaizītes, cepumi, kūkas, ruletes, tortes un kliņģeri – sortiments jau izaudzis vairākos desmitos. 

LAIPNI LŪGTI! «Vidzemīte» ar neticami plašo vietējo pārtikas ražojumu klāstu ir ieguvums Rūjienai. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru