Vidzemnieki pamanīti un augstu novērtēti

- 12.Septembris, 2017
Ekonomika
Laikrakstā

Sestdien, 9. septembrī, bija noslēgums starptautiskajai pārtikas izstādei «Rīga Food 2017». Labā ziņa: pārtikas mājražotājiem no Vidzemes novadiem tā atnesa triumfu.

Jau ziņojām, ka arī šogad SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» aicināja uz izstādi vairāk nekā 130 dalībniekus no visas Latvijas un izstādes laikā rīkoja apmeklētāju balsojuma konkursu «Tautas garša». Katrs apmeklētājs varēja saņemt 4 žetonos un piešķirt tos tam produktam, kas, viņaprāt, ir visgaršīgākais vai inovatīvākais.

No sešām šā konkursa nominācijām četras tika piešķirtas mūsu novadniekiem. Zemnieku saimniecības «Zilūži» (Kocēnu novada Bērzaines pagasts) piena produktu grupā saņēma nomināciju par garšīgāko saldējumu. Tas ir jaunās preču zīmes «Grasbergs» griljāžas saldējums. Bez tam izstādes «Rīga Food 2017» žūrija šim ģimenes uzņēmumam piešķīra bronzas medaļu par iepakojuma dizainu un kvalitāti.

LAUREĀTI. Konkursa «Latvijas garša» laureāti — (no kreisās) Jānis Smelters no Ikšķiles novada, Lāsma Kiļupe no Beverīnas novada, SIA LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis, Ineta Bole z/s «Arumi» saimniece no Rūjienas novada un Valts Grasbergs, z/s «Zilūži» no Kocēnu novada. Daigas Siliņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru