eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Kāda humānisma blakus aspekti

AN

Andis Sedlenieks

Autors • 23.10.2024.

Burtu izmērs

Viņa tiek apsūdzēta par robežas nelikumīgas šķērsošanas organizēšanu bēgļu grupai, un prokurore prasa piespriest Raubiško reālu cietumsodu.


Tā vietā, lai sniegtu palīdzību Latvijā jau nonākušajiem bēgļiem, kas ir saprotami un humāni, Raubiško organizēja bēgļu nonākšanu Latvijā, protams, argumentējot savu rīcību ar cilvēktiesībām, humāniem apsvērumiem, ārkārtas nepieciešamību, u.c. Tomēr, lai kādi arī tiktu izmantoti argumenti, robežas nelegāla šķērsošana ir un paliek nelegāla robežas šķērsošana, kā arī krimināllikuma pārkāpums.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px