eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Variācijas par “Vivi” tēmu

GU

Guntis Vīksna

Autors • 09.01.2024.

Burtu izmērs

Labi domātais Vilciens visiem tika locīts un ņurcīts pēc sirds patikas… Un toreiz vēl šie kritizētāji nezināja, ka tik ilgi gaidītie, no augšas un apakšas, no iekšas un ārpuses testētie un pēcāk arī sertificētie jaunie elektrovilcieni reālos apstākļos uz sliedēm jau pirmajos reisos izrādīsies, maigi sakot, neuzticami to lietotājiem. Ar visām no tā izrietošajām sekām. 


Vēl pirms dzelteni melnie elegantie eļektričkas bija sākuši ripot un neripot pa Latvijas elektrovilcienu ikdienas maršrutiem, pasildīties to saulītē mēģināja pat Saeimas vēlēšanās caurkritušās partijas satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Tik jauks bija viņa tvītiņš: «Lai @ViviVilciens viegli ripo, pavadoņi smaidīgi un klienti apmierināti!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px