Vieglatlētikas sacensībās Murjāņos

- 19.Jūnijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta bāzē notika šī gada Latvijas Invalīdu sporta federācijas atklātais čempionāts vieglatlētikā.

Sacensībās piedalījās LISF klubu komandas un uzaicinātie viesi. Valmieras Invalīdu sporta klubu «Stars S» un Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja seši dalībnieki. Katrā sporta veidā starptautiskās klasifikācijas sistēmas (atkarībā no cilvēka iespējām veikt konkrētu disciplīnu, ņemot vērā to traucējuma veidu un smaguma pakāpi) ietvaros rezultāti tika izvērtēti un apkopoti. Ja kādā klasifikācijas grupā bija mazāk par četriem dalībniekiem, grupas tika apvienotas un rezultātu izvērtējumā tika izmantots starptautiskās klasifikācijas koeficients. Šī gada disciplīnas: lode, disks, šķēps, vālīte, tāllēkšana, 100 m, 800 m skrējiens.

Labākos vieglatlētus sveica Latvijas Invalīdu sporta federācijas prezidents un Paralimpisko spēļu vairāku zelta medaļu ieguvējs Aigars Apinis un jaunievēlētais Latvijas Invalīdu sporta federācijas viceprezidents Kaspars Iesaliņš.

«Stars S» sportistu rezultāti savās un apvienotās klasifikācijas grupās. Mūsu daudzkārtējais Latvijas čempions Artjoms Beršedovs 100 m skrējienā un tāllēkšanā joprojām ir uzdevumu augstumos. Kārtējās uzvaras – 1. vieta tāllēkšanā un ar uzlabotu rezultātu uzvara arī 100 m skrējienā. Kā pats Artjoms saka: «Vēl priekšā ir daži mēneši, lai uzrādītu vēl labāku rezultātu vieglatlētikas sacensībās augustā. Liels paldies arī trenerim Haraldam Bruņiniekam par iespēju kvalitatīvi trenēties.»

Šī gada debitants Kristaps Bogdanovs 100 m skrējienā izcīnīja 2. vietu. Labs sākums, tikai uz priekšu! Mūsu sprinterim Dainim Grīnbergam šoreiz bija izcili līdzskrējēji, viņa sniegums – 3. vieta 100 m distancē. Elvim Vītolam Murjāņu stadiona segums, smilšu bedre un atmosfēra radīja īpašus apstākļus atspērienam un lidojumam, rezultātā 1. vieta tāllēkšanā. Vienīgā meitene mūsu sastāvā Melānija Beļājeva arī startēja izcili – 1. vieta tāllēkšanā. Diemžēl kopbildē viņu neredzam, jo bija spiesta aizbraukt ātrāk.

Sirsnīgs paldies no «Stars S» organizatoriem, dalībniekiem, atbalstītājiem, domubiedriem, entuziastiem, mūsu aktīvajai mammai Mairitai. Augstāk! Ātrāk! Tālāk! Jebkurā dzīves jomā.

VALMIERU pārstāvošie vieglatlēti Murjāņos. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru