Vienmēr var izdarīt labāk

- 30.Decembris, 2020
Valmierietis
Laikrakstā

MĀRTIŅŠ VABULIS ir līdzīpašnieks un vadītājs SIA «Denta M» zobārstniecībā. Viņam ir arī vēl viens neliels informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums — SIA «MV projekti», kas nelielas komandas sastāvā sniedz konsultācijas un izstrādā IT risinājumus, lai klientu uzņēmumi strādātu efektīvāk un mūsdienīgāk. Trešā vieta, kur Mārtiņš nodarbināts IT jomā, ir mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Mežsaimnieks». 

Šogad viņš nosaukts par Gada valmierieti.

Mārtiņš nāk no Biksēres – maza ciema Madonas novada Sarkaņu pagastā.

Tur pavadīju savu bērnību līdz septiņpadsmit gadiem. No sākuma mācījos Sarkaņu pamatskolā, līdz vienā dienā, runājot ar mammu, sapratām, ka skolā man ir pārāk labas atzīmes un ka kaut kas nav riktīgi. Tika pieņemts lēmums pārcelties uz lielāku skolu — Cesvaines ģimnāziju, kurā sāku mācīties no septītās klases. Atceros, ka jaunajā skolā viena no pirmajām stundām bija angļu valoda, kur neko nesapratu, kaut gan iepriekšējā skolā, šķiet, angļu valodā atzīme bija deviņi vai desmit. Galva man bija gaiša, un ģimnāzijā diezgan ātri sapratu, kādas ir prasības, ļoti daudz mācījos, regulāri piedalījos dažādās mācību olimpiādēs, un šo laiku atceros kā ļoti pozitīvu. Pārcelties uz Cesvaines ģimnāziju ar daudziem lieliskiem skolotājiem neapšaubāmi bija pareizs lēmums.

 Pēc ģimnāzijas bija dilemma, ko darīt tālāk.

Atceros, ka pēc 11. klases ar mammu runājāmies par to, kur mācīties tālāk. Bija divi virzieni, kas mani interesēja – medicīna un Latvijas ģeogrāfija.

MĀRTIŅŠ VABULIS pie zobārstniecības «Denta M» Brīvības ielā 2. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru