Vietējo ražojumu "grozs" kļūst arvien prāvāks

- 10.Februāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Raunas novada Tūrisma informācijas centra buklets «Tūrisma ceļvedis» ar katru tā izdevumu kļūst izziņā bagātāks, jo izdomā, produkcijas un pakalpojumu dažādošanā uz vietas nestāv ražotāji, zemnieki, mājražotāji un amatnieki. Rauna ir unikāla ar savu dabas objektu, arhitektūras un vēstures pieminekļu, izklaides iespēju un arī ar vietējo preču daudzveidību.

Savs nopelns tajā ir arī novada pašvaldības morālajam un finansiālajam atbalstam. Par to «Liesmai» informāciju sniedza novada uzņēmējdarbības un lauksaimniecības konsultante INITA DZENĪTE.

– Viens no lielākajiem atbalstiem esošajiem vai topošajiem uzņēmējiem ir Raunas novada domes katru gadu rīkotais projektu konkurss «Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Raunas novadā». Šī konkursa mērķis ir motivēt sava biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstīt jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos vai arī jau esošo tālāku attīstību Raunas novadā. Arī šogad šis konkurss jau ir izsludināts, un tā pieteikumu iesniegšana tiek noteikta no kārtējā gada 1. februāra līdz 31. martam. Un vēl, protams, ja uzņēmējs nāk ar savu ideju vai vēlmi kaut kā attīstīties, tad vienmēr esam atvērti sadarbībai, t.i., palīdzēt dažādu problēmjautājumu risināšanā – ar ieteikumiem, praktiski, ko varam, to palīdzam arī bez konkursu starpniecības.

RAUNAS UZŅĒMĒJU GODINĀŠANĀ. Pērn tradicionālā labāko sveikšana vēl sanāca klātienē. Kā lielākais novada darba devējs un nodokļu maksātājs sumināts tika SIA «Pavasars Housing Construction» un tā vadītājs Inguss Pavasars (vidū), pa labi Raunas novada domes priekšsēdētāja Evija Zurģe, pa kreisi – izpilddirektore Linda Zūdiņa. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru