Vindas pagalmu atkal piepilda priecīgi bērni un pedagogi

- 22.Aprīlis, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Jaunatnes centrs «Vinda» ir atvērts kopš 7. aprīļa, daļa nodarbību notiek klātienē ārā, kā arī ir daļa programmas, kas turpina strādāt attālinātā režīmā.

«Vindas» direktores vietniece izglītības jomā Agija Veinberga stāsta, ka līdz šim laikam nodarbības āra vidē noritējušas ļoti labi, pedagogi priecājas satikt bērnus klātienē, bērni – satikt savus vienaudžus:  «Mums ir ļoti pateicīga teritorija, un mums ir arī fantastiski un ļoti radoši skolotāji, kuri izmanto arī pilsētvidi nodarbībās, piemēram, Dizaina un mākslas studijas bērni pirmajā tikšanās reizē devās pārgājienā, lai uzreiz nebūtu nopietna sēšanās pie galda un darbošanās nodarbībā. Viņi Gaujas malā uztaisīja fantastisku mandalu no dabas materiāliem un tādā veidā aizvadīja ļoti radošu nodarbību. Pedagogi par to īpaši piedomā, arī Lego robotikas grupiņa pirmajā nodarbībā satikās Lāzertagā.» Pulciņu vadītāji bija padomājuši, kā atkalsatikšanos bērniem padarīt par maziem svētkiem.

MANDALA no dabas materiāliem Gaujas krastā, ko pirmajā tikšanās reizē izveidoja Dizaina un mākslas studijas bērni. Ingas Loginas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru