Viņi atkal satikās Sedā

- 22.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 19. augustā, svētki visu dienu bija Sedā – jaunākajā no Valmieras novada pilsētām. Vispirms tā bija jauka kopā būšana vietējai kopienai, taču laipni gaidīti bija arī ciemiņi no tuvākas un tālākas apkārtnes, gan ar kādu īpašu svētku priekšnesumu, gan tāpat – ar vienkāršu interesi par kādu no pasākumiem, kas pulcēja gan lielus, gan mazus.

Par sportu

Svētki iesākās ar sporta turnīriem volejbolā un minifutbolā sporta laukumā Skolas ielā 2. Liesma ieradās, kad balvas bija jau sadalījušas piecas futbolistu blices, bet vēl pilnā sparā abās pusēs tīklam bumbu gaisā centās noturēt volejbolisti un volejbolistes, arī te savā starpā spēkojās piecas komandas. 

Nedaudz par šīm aktivitātēm pastāstīja sacensību sekretāre Valentīna Moroza: «Es Sedā dzīvoju vēl tikai trīs mēnešus, atbraucu uz šejieni no Valkas, bet, lūk, jau mani pierunāja piedalīties. Visu šeit notikušo organizējusi biedrība Cerības pakāpiens, kur aktīvākās meitenes mums ir Guna Baņņikova un Laura Liepa.

MIRKLIS PIRMS KONCERTA. Kopīgai bildei pufos Sedas bibliotēkā sasēdušas dziedātājas (no kreisās) Sofija, Annija, Valērija un Polina.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru