VITĀLI SVARĪGAIS D VITAMĪNS

1.Augusts, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Iespējams, ka šobrīd viens no populārākajiem un visvairāk apspriestajiem vitamīniem ir D vitamīns. Protams, visiem ir zināms, ka saules staru iedarbībā cilvēks pats spēj ražot D vitamīnu. Diemžēl Latvijā visa gada griezumā ir ļoti maz saulaino dienu, līdz ar to cilvēkiem vidēji ir salīdzinoši zems D vitamīna līmenis.

D vitamīns atbild par ļoti daudzām funkcijām mūsu ķermenī, piemēram, par zobiem un kauliem, lai tiem būtu pietiekams kalcija līmenis. Cilvēki, kas regulāri lieto D vitamīnu un ik pa pāris mēnešiem pārbauda tā līmeni, mazāk slimo ar dažādām vīrusu infekcijām vai gripu.

D vitamīnu ir iespējams uzņemt arī ar pārtiku, bet ne vienmēr tikai ar pārtiku ir iespējams noturēt optimālu D vitamīna līmeni.

Pirmās pazīmes, ka organismā ir D vitamīna trūkums varētu būt enerģijas trūkums un nogurums, kā arī no rīta var būt grūti pamosties. Cilvēki bieži to “noveļ” uz pārslodzi darbā utt., bet patiesībā pirmais būtu jāpārbauda, kāds ir D vitamīna līmenis asinīs.

Interneta veikals kolagens.lv piedāvā iegādāties D vitamīna iepakojumu, kas derēs 4 mēnešu lietošanas ciklam, jo tajā ir 120 kapsulas. Svarīgi ir lietot D vatamīnu ne tikai, piemēram, ziemas un rudens mēnešos, kad ir ļoti maz saules, bet arī siltajā sezonā. Īpaši, ja saulē uzturaties maz.

Iegādājoties vismaz divus D vitamīna iepakojumus veikalā kolagens.lv tā izmaksas būs krietni vien izdevīgākās, nekā pērkot tikai vienu iepakojumu. Izvēlieties un izvērtējiet savas prioritātes, lai Jūsu veselība un pašsajūtu būtu pirmajā vietā. Kolagens.lv piedāvā ne tikai D vitamīnu, bet arī zivju eļļu, kolagēnu, tik pieprasītos un populāros pačus, kā arī dažādus ķermeņa kopšanas līdzekļus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru