Vitenberga «nulle», portfeļa «nūjiņa»

- 23.Aprīlis, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kā izteicās aizgājušā gadu tūkstoša Krievijas premjers: nekad tā nav bijis – un še tev atkal! Mūsu ekonomikas ministrs cenšas uzstādīt jaunu latvju politikas «rekordu» kažoka apmešanā – saglabāt sev amatu.  

Jāņa Vitenberga vēlme, viņam taisoties pāriet «nacionāļu» rindās, ir, pieklājīgi izsakoties, pilnīgi traka. Koalīcijās amati tiek dalīti starp to veidojošām partijām, nevis piešķirti politiķim personāli. Taču Saeimas suņubūda – jeb KPV LV deputātu frakcija – valdības partneriem šķiet jau tik tizla, ka tie ir gatavi amorālam eksperimentam: publiski noslaucīt kājas pašu parakstītā koalīcijas līgumā.

Kaut irstošās, bet tomēr joprojām pastāvošās partijas KPV LV valde gluži loģiski atsauca dezertieri no amata un steidz meklēt jaunu kandidātu. Taču tās paziņojumi visapkārt tiek klaji ignorēti. Jūtams, ka ne tikai Nacionālā apvienība kāro tikt pie vēl viena – un vērtīga! – ministra portfeļa, bet arī premjeram un pat valsts galvam par to nav īpašu pretenziju.

Man šķita, ka Latvijas politikā jau ir sastrādātas visas iespējamās neģēlības, par ko to veicējus nevar iesūdzēt Satversmes tiesā. Bet šī ir «kvalitatīvi» jauna pakāpe partiju banālajā zemiskumā. Mūsu valdības dižmaņi tiešām svēti tic, ka kovids (gluži kā krievu parunā – karš) viņiem norakstīs visu!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru