VSA-Valmiera airēšanas slalomisti bez kreņķa arī Ogres airēšanas maratonā

- 1.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Lai gan 2019. gada airēšanas slaloma sacensību sezona Baltijā ir noslēgusies, kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» aktīvisti ik dienu zibina ar smailītēm pa trasi Gaujas Kazu krācēs. Un ne tikai – aizvadītās nedēļas nogalē priecēts ar stipri plašu un augsti rezultatīvu dalību Ogres airēšanas maratonā.

Sestdien, 26.oktobrī, «VSA-Valmiera» airētāji pārslēdzās no ierastā slaloma uz ievērojami atšķirīgo maratonu, bet, kas krietni apsveicami, maršrutā no Ogresgala līdz dambim pirms Ogres HES vispār nejuzdamies traucēti. 10 kilometru distancē visātrāk finišēja kajaku divnieks Evita Savickaite un Kaspars Pakers, turklāt vienīgie zem stundas. Ogres airēšanas maratona K1 laivu klases jauniešu grupas dubultuzvara «VSA-Valmiera» puišiem – 1. vietā Mārtiņš Plaudis un 2. vietā Matīss Sils. K1 laivu klasē junioru grupā godalgoto trijnieku noslēdza Ralfs Jurjānis, bet sestais rezultāts Tālim Ozolam. Pieaugušo individuālajā vērtējumā sieviešu konkurencē 3. vieta Elīnai Karlivānei, bet vīriešos ceturtais Dainis Ozols.

Un arī šis vēl nav ziemas guļas starta signāls. Kamēr pēc skolas sola vai darba galda ir kripatiņa gaismas un kriksītis virs nulles, nodarbības Valmierā uz ūdens turpinās.

OGRES AIRĒŠANAS MARATONA 10 km distances uzvarētāji Evita Savickaite un Kaspars Pakers. Voldemāra Stāvuša foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru