«Wolt» uzsāk darbību lielākajā Vidzemes pilsētā – Valmierā

- 29.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tehnoloģiju uzņēmums «Wolt» turpina attīstību reģionu pilsētās, no vakardienas savus pakalpojumus piedāvājot arī Valmierā.

Tagad «Wolt» lietotne maltīšu un preču pasūtīšanai un piegādei pieejama jau septiņās lielākajās reģionālajās pilsētās Latvijā un, ņemot vērā augošo pieprasījumu pēc uzņēmuma pakalpojumiem, tuvākajā laikā plānots paplašināties arī vēl citās pilsētās. 

«Pirmajos uzņēmuma darbības gados koncentrējāmies uz pakalpojuma attīstību lielākajās Latvijas pilsētās, lai jau tālāk savu piedāvājumu varam paplašināt reģionālās nozīmes centros, kur saredzam biznesa potenciālu un varam atbalstīt arī vietējo uzņēmējdarbību. Sadarbojoties ar restorānu, kafejnīcu un veikalu vadītājiem, mēs iedzīvotājiem piedāvājam saņemt gan jau gatavās maltītes, gan dažādas pārtikas un citas mazumtirdzniecības preces līdz savām namdurvīm ātri un ērti. Līdz šim Valmierā piegādi piedāvājuši vien daži uzņēmēji, tāpēc priecājamies, ka varam palīdzēt paplašināt pilsētas uzņēmēju, iedzīvotāju un viesu iespējas kā ikdienā, tā svētkos,» stāsta «Wolt» Baltijā vadītāja Līsa Ristala.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru