Ziedo silto apģērbu Ukrainai

- 3.Novembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Var teikt, ka ir sācies gada vēsākais laiks, un no skapja izņemam siltāku apģērbu – džemperus un jakas, cepures, šalles un cimdus. 

Šajā laikā arī neviļus vairāk aizdomājamies, kā iet cilvēkiem Ukrainā... Arī tur visu gadu nav vasara, ir nepieciešams siltāks apģērbs. Un runa nav tikai par tiem, kas ir frontē, arī par civiliedzīvotājiem, kuri bēgļu gaitās devušies nereti ar to vien, kas mugurā. Un daudziem arī vairs nav, kur atgriezties. Šobrīd ir aktīvas dažādas akcijas, kas veltītas Ukrainai, piemēram, «Latvijas Pasta» atbalstītā zeķu akcija, kas turpinās līdz šī gada beigām. 

Tomēr mazsalaciete Viktorija Puriņa izlēma, ka viņa pati veidos akciju, kuras laikā vēlas savākt siltās drēbes, ko ziedot Ukrainai. Viktorija stāsta:

«Viss sākās ar to, ka biju izlēmusi piedalīties akcijā, kurā jāziedo adītās zeķes Ukrainas kareivjiem, mediķiem frontē un civil­iedzīvotājiem. 

SILTUMAM ziedo arī Agrita Bērziņa (no kreisās), Valmieras novada Sociālo  pakalpojumu nodaļas vadītāja, Viktorija Puriņa, akcijas rīkotāja. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru