Zīmols ‘LIVO’ – godā ceļot plūškoka ziedus un augļus

- 12.Janvāris, 2024
Mājā un sētā
Laikrakstā

Uzņēmēja, mājražotāja KRISTIĀNA INDRĀNA veselīgo dzērienu darītavā Rencēnu pagasta «Līvenos» ražotajiem, vitamīniem bagātajiem produktiem jau otro gadu pēc kārtas LLKC projekta «Novada Garša» pārtikas kvalitātes konkursā tikusi ne tikai ekspertu uzmanība, bet arī medaļas: 2022. gadā sudraba, bet 2023. gadā sudraba un bronzas. Ievērības cienīgs fakts, lai taptu šī intervija.

Kad 2022. gada novembrī pirmo reizi tikāmies ar Kristiānu «Līvenos», vispirms mūs pārsteidza daudzo dekoratīvo augu, kā arī dažādu augļu koku un ogu krūmu stādījumi prāvās platībās. Uzzinājām, ka tos vairākkārt stādījis, pavairojis un joprojām kopj tēvs Raimonds, bet dēla Kristiāna pievienotā vērtība saimniecībai ir dārza ražas pārstrāde sulās, nektāros un limonādēs, kas uzsākta 2021. gadā, izveidojot SIA «LIVO». Kāda tad ir uzņēmējdarbības pirmo gadu pieredze un nelielās ražotnes attīstības ieceres? Stāsta Kristiāns: 

Lai gan ar uzņēmējdarbību nodarbojos samērā neilgi, jau šobrīd ir skaidrs, ka ne viss notiek, kā sākotnēji cerēts, tāpēc nereti nākas pielāgoties un pamainīt attīstības virzienu. Ja plāns A nedarbojas, tad atliek vēl visi pārējie alfabēta burti, no kuriem viens noteikti būs īstais. 

2022. gadā, kad pirmo reizi viesojāties «Līvenos», varēju jums tikai parādīt durvis, aiz kurām tapšanas stadijā bija ražotnes telpa, taču nu jau no 2023. gada vasaras produktu ražošana tur notiek. Pagaidām ražotnes telpā varu daudzmaz komfortabli darboties, bet noteikti plānā ir attīstīt ražošanas procesu ar vēl citām iekārtām, lai varētu veicināt ražošanas apjomus.

RADĪTS VALMIERAS NOVADĀ. Kristiāns, saņemot jaunās preču zīmes lietošanas tiesības. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru