Zupas virtuve ir un būs!

- 15.Marts, 2024
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrībā «Kristīgais žēlsirdības centrs» jau kādu laiku darbojas jaunā valde ar tās vadītāju LINDU NORIŅU priekšgalā.

Protams, biedrība ir saglabājusi savas pamata aktivitātes – aizvien darbojas zupas virtuve, cilvēkiem biedrības telpās ir iespēja nomazgāties dušā un izmazgāt drēbes veļasmašīnā. Kā arī tiek piegādātas siltas maltītes mājvietā Valmieras senioriem. Diemžēl Mazsalacas senioriem pusdienas šobrīd vairs netiek piegādātas, jo biedrībai nav pietiekamu līdzekļu. Par pārmaiņām, izaicinājumiem un nākotnes plāniem aicinājām Lindu uz sarunu. 

Jaunā valde

Aizvadītā gada novembrī notika biedrības valdes sēde, kurā tika nolemts pilnībā nomainīt valdes sastāvu. Gaida Pevko bija biedrības valdes priekšsēdētāja 16 gadus un savus pienākumus turpināja pildīt līdz jaunajam gadam, tad darbus pārņēmu es. Ir nomainīts arī valdes locekļu sastāvs, tur šobrīd darbojas Rita Vilne, kas ir arī mūsu zupas virtuves pavāre, Evija Roberta, kas ir sabiedriskās attiecības un strādā ar ārzemju ziedotājiem, ir Kristīne Dāvidsone, kas šobrīd uztur mūsu sociālos tīklus, Māris Dāvidsons, kas palīdz mums ar tehniskajiem darbiem, un es, Linda Noriņa, valdes priekšsēdētāja. Iepriekš bija pieci valdes locekļi un arī tagad ievēlēti pieci. 

JAUNIE VALDES LOCEKĻI kopā ar ilggadējo biedrības vadītāju Gaidu Pevko. No kreisās: Kristīne un Māris Dāvidsoni, Linda Noriņa, Gaida Pevko, Sandra Miķelsone, Rita Vilne. Foto no biedrības arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru