eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Jānis Melbārdis sestais Ironman sacensībās Austrijā

Jānis Līgats

Autors • 08.09.2017.

Jānis Melbārdis sestais Ironman sacensībās Austrijā
Burtu izmērs
Jānis Melbārdis sestais Ironman sacensībās Austrijā

Vairāk nekā 300 dzelzs vīru konkurencē Jānis uzrādīja vairāk nekā lielisku rezultātu, finišējot kopvērtējuma 6. vietā, bet savā vecuma grupā (35 – 39) ierindojoties 2. vietā. Ironman distanci (3,8 km peldēšana, 180,2 km riteņbraukšana un 42,2 km skriešana) Jānis pabeidza ar teicamu personisko rekordu — 08:45:34 h, pirmo reizi savā triatlonista karjerā laužot deviņu stundu barjeru. No uzvarētāja čeha Tomaša Renča mūsu sportists atpalika nedaudz vairāk par 26 minūtēm.

«Sapņi piepildās!», pēc sacensībām Jānis neslēpa gandarījumu, daloties savās izjūtās facebook profilā. «Pēc četru gadu meklējumiem maģiskās deviņas stundas Ironman distancē ir kritušas… Skaitļi — jā, tie ir šķietami pat neticami un priecēs acis kādu brīdi. Tomēr pāri visam vērtīgākais šajā ceļojumā vienmēr ir bijis un paliks noietais ceļš. Vērtīgāko pieredžu un pārmaiņu ceļš, kas pilns priekiem un bēdām, uzvarām un zaudējumiem, mīlestības un arīdzan sāpēm. Fanātiska nodošanās savai stihijai cauri veselības, pasaules redzējuma un sevis paša meklējumiem. Ticība, paļāvība, pateicība… Sapņojiet! Un esiet pietiekami traki, ka noticat tam — robežas ir novilktas tikai mūsu prātos. Un ārpus tām atrodas jauna pasaule…».

JĀNIS MELBĀRDIS finišējot sacensībās Austrijā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Populārākie

  1. Pilsētās un novados 19.08.2026.

    Salacas garšas Mazsalacā

  2. Nedēļas nogale 21.08.2026.

    Līču skolas līkločos

  3. Vēsturē 18.08.2026.

    Pabeigta senā Rīgas – Valkas – Tērbatas lielceļa Latvijas posma vēsturisko krogu apzināšana un izpēte

  4. Kultūra un izklaide 18.08.2026.

    «Jāiet ir tautās!» – 96 gadus vecais «Zelta ritmu» dalībnieks atklāj savu dzīvesprieka recepti

  5. Mūsu drošībai 19.08.2026.

    Iepazīst bruņutehnikas ražošanu un izmantošanu

  6. Projekts 18.08.2026.

    Inovāciju fonds – būtisks finanšu instruments Zaļā kursa mērķu sasniegšanai

  7. Izglītība 18.08.2026.

    Diasporas jauniešu personības izaugsmes nometne «Olimpiskais kvants 2026»

  8. Viedokļi 18.08.2026.

    Septiņas profesijas,kas izturēs mākslīgāintelekta laikmetu

  9. Pilsētās un novados 19.08.2026.

    Noslēgušies būvdarbi un turpinās mācību vides aprīkošana četrās Valmieras novada skolās

  10. Pilsētās un novados 21.08.2026.

    Mākslinieki ziedo gleznas Valmieras pansionātam