eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas

Mācās par veselīgu uzturu

EL

Elva Jēkabsone

Autors • 10.02.2026.

Mācās par veselīgu uzturu
Burtu izmērs
Mācās par veselīgu uzturu

Tajā piedalījās biedrības «Siera klubs» pārstāves Vanda Davidanova un Livija Brūvere, kā arī Latvijas Maiznieku biedrības izpilddirektore Gunta Duka. Tā mērķis bija veicināt izglītojamo izpratni par veselīga uztura nozīmi ikdienā, attīstīt prasmi izvēlēties sabalansētus un uzturvielām bagātus pārtikas produktus, kā arī rosināt interesi par veselīga dzīvesveida paradumiem. 


Vanda Davidanova, biedrības «Siera klubs» valdes priekšsēdētāja:


«Šis jau ir otrais gads, kad biedrība «Siera klubs», pateicoties mūsu piena pārstrādes uzņēmumiem, brauc uz šo skolu un tiekas ar audzēkņiem. Mums pievienojās arī Latvijas Maiznieku biedrība, un pasākumā centāmies pastāstīt par veselīgu uzturu, dažādiem produktu veidiem.

VESELĪGĀ UZTURĀ nepieciešams lietot gan piena produktus, gan maizi. Par to stāsta Vanda Davidanova, biedrības «Siera klubs» valdes priekšsēdētāja, un Gunta Duka, Latvijas Maiznieku biedrības izpilddirektore. Tikmēr skolotāja Veneranda Belaja un «Siera kluba» pārstāve Livija Brūvere sagatavo produktus degustācijai. Ārijas Romanovskas foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

E-avīze no 8,00 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Populārākie

  1. Pilsētās un novados 19.08.2026.

    Salacas garšas Mazsalacā

  2. Nedēļas nogale 21.08.2026.

    Līču skolas līkločos

  3. Vēsturē 18.08.2026.

    Pabeigta senā Rīgas – Valkas – Tērbatas lielceļa Latvijas posma vēsturisko krogu apzināšana un izpēte

  4. Kultūra un izklaide 18.08.2026.

    «Jāiet ir tautās!» – 96 gadus vecais «Zelta ritmu» dalībnieks atklāj savu dzīvesprieka recepti

  5. Mūsu drošībai 19.08.2026.

    Iepazīst bruņutehnikas ražošanu un izmantošanu

  6. Projekts 18.08.2026.

    Inovāciju fonds – būtisks finanšu instruments Zaļā kursa mērķu sasniegšanai

  7. Izglītība 18.08.2026.

    Diasporas jauniešu personības izaugsmes nometne «Olimpiskais kvants 2026»

  8. Viedokļi 18.08.2026.

    Septiņas profesijas,kas izturēs mākslīgāintelekta laikmetu

  9. Pilsētās un novados 19.08.2026.

    Noslēgušies būvdarbi un turpinās mācību vides aprīkošana četrās Valmieras novada skolās

  10. Pilsētās un novados 19.08.2026.

    No vitrāžām līdz spiedogiem – meistarnīcas bērniem un jauniešiem Valmiermuižā