Apskati akcijas «Tavs ieguldījums ainavā» dalībnieku daiļdārzus!

- 13.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada iedzīvotājiem no 10. jūlija līdz 10. augustam bija iespēja pieteikt savus krāšņos daiļdārzus, viensētas un novada simboliskās vietas akcijai «Tavs ieguldījums ainavā». Valmieras novada pašvaldībā kopā saņemti 42 pieteikumi, kas iesūtīti kādā no astoņām kategorijām.

Kategorijā «Publiskā ārtelpa – jauna elpa» pieteikti trīs pašvaldības īpašumi. «Publiskā ārtelpa – jauna elpa» – pārdomāta un sakopta publiskā ārtelpa, kas ikdienas steigā priecē gan novada iedzīvotājus, gan viesus, kā arī veido estētisku un vienotu kopējo apkārtnes ainavu. Publiskā ārtelpa var būt gan privātā īpašumā veidota, gan pašvaldības.

Kategorijā «Novada simboliskās vietas – kultūras mantojums» pieteikti divi pašvaldības īpašumi un viens privātais īpašums, kas ir iekārtots kādreizējā Latvijas – Igaunijas robežpārejas punkta ēkā Ramatas pagastā. «Novada simboliskās vietas – kultūras mantojums» – valsts, reģionālas un vietējas nozīmes vēsturisko notikumu vietas un arhitektūras kultūras pieminekļi vai īpašumi, kuri par tādiem varētu kļūt.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru