Apsolīt un pildīt

- 23.Decembris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Ja Mīlestība tiešām uzvar pasauli, tad šis stāsts ir par to. Zaudējuma sāpes un nepadošanās. Mīlēt pāri dzīvības un laika robežai. Kristīne Spirģe no Jaunpiebalgas liek noticēt, ka cilvēks to spēj.

Kristīnei un viņas astoņus gadus vecajai meitai Kristai par Valmieru ir vislabākās atmiņas. 2018. gadā mazā Krista bija meitenīte ratiņkrēslā, kas sveica katru skrējiena Rīga-Valmiera dalībnieku. Viņa gaidīja uzņēmīgos, sportiskos, labu gribošos cilvēkus pie Sv. Sīmaņa baznīcas durvīm. Togad skrējiena ienākumi jeb dalības maksa tika ziedota Kristas rehabilitācijai un ārstēšanai. Ziedojums palīdzēja, un pēc laika Kristiņa atskaitījās, viņa filmējās, rādot, ka sper soļus aiz staigulīša, velk ortozes, vingro un pēc pāris gadiem nu jau arī staigā pati. Šogad Krista bija akcijas «Eņģeļi pār Latviju» vēstnese. Ar ziedotāju atbalstu viņa atkal tiks pie jaunām ortozēm, bet pēc mēneša Krista ar mammu jau būs Vācijā. Turienes klīnikā viņai veiks kārtējo operāciju, lai viss, kas darīts gadu garumā, gūtu nemainīgu un paliekošu rezultātu.

«Es ticu, es zinu, ka Krista staigās! Varbūt neies kā modele, bet staigās. Viņai būs sava dzīve, sava ģimene, bērni. Tas ir tas, kamdēļ cīnos un dzīvoju. Savu bērnu laimei,» tā divu pusauga dēlu un Kristas mamma Kristīne.

BĒRNI IR MĪLESTĪBAS AVOTS, dod spēku arī vājuma brīžos. Bērni liek iet un darīt. Viņi neļauj padoties. Viņi dzīves stāstu padara jēgpilnu un pārliecina, ka mīlestībai nav nosacījumu. Kristīne un Krista. Foto no personiskā arhīva/Eņģeļi pār Latviju fotosesija


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru