Ar mīlestību un lokālpatriotismu radītas preces

- 18.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierā mūsdienu standartiem atbilstoši restaurētajā muzeja «vecās aptiekas» daļā 15. augustā pirmajiem 14 vietējiem uzņēmējiem svinīgi piešķīra preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» un tās angliskās versijas «Origin – Valmiera Region» lietošanas tiesības.

Tas nozīmē, ka turpmāk šie uzņēmumi savas produkcijas popularizēšanā un atpazīstamības vairošanā var droši  izmantot preču zīmi, tādējādi norādot uz produktu izcelsmes vietu – Valmieras novadu.

Jaunās preču zīmes mērķis ir veicināt vietējo novada ražotāju, mājražotāju un amatnieku atpazīstamību, viņu produkcijas pārdošanas apjoma pieaugumu, kā arī vairot novada tēlu vietējā un ārvalstu tirgū.

Pieteikties preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» lietošanai var jebkura fiziska vai juridiska persona, kas normatīvos aktos noteiktā kārtībā ir reģistrējusi savu saimniecisko darbību novada administratīvajā teritorijā.

PIRMIE 14! Vietējie ražotāji, mājražotāji un amatnieki pēc jaunās preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» saņemšanas kopā ar novada pašvaldības speciālistiem. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru