Ar rūpi par jauniem biznesiem

- 1.Februāris, 2022
Laikrakstā

2021. gada nogalē LIAA Biznesa inkubatoru programmai tika piešķirti papildu finanšu līdzekļi vairāk nekā 9 miljonu eiro apmērā, kas ļauj nodrošināt pilnvērtīgu reģionālo biznesa inkubatoru darbību līdz programmas beigām 2023. gadā. Par šiem līdzekļiem tiks nodrošināta arī trīs jaunu inkubatoru atbalsta vienību izveide, tādējādi paplašinot pirmsinkubācijas atbalstu reģionos.

Pagājušajā ceturtdienā, klāt­esot LIAA direktoram Kasparam Rožkalnam un Smiltenes novada domes priekšsēdētājam Edgaram Avotiņam, notika atbalsta vienības atklāšana Smiltenē, kurā piedalījās arī LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs JURIS ČEIČS. Dienu vēlāk Liesma viņu uzaicināja uz garāku sarunu. 

Valmierā ir viens no 12 LIAA biznesa inkubatoriem Latvijā. Tagad kopš ceturtdienas valmieriešiem ir arī atbalsta vienība Smiltenē. Ko tas nozīmē tīri fiziski?

Tas nozīmē, ka tagad mums arī Smiltenē ir vietiņa, kur satikties ar klientiem klātienē. Tur darbojas mūsu kolēģe Zelda Žagariņa, rīdziniece, kas no galvaspilsētas pārcēlusies uz Valmieru. Šobrīd arī Smiltenē tikšanās ar klientiem, protams, notiks ar iepriekšēju pieteikšanos. Fiziski šāda atbalsta vienība nozīmē, ka mēs tur  esam sasniedzami uz vietas, pieejami, varam uz vietas parādīt, piemēram, dažādus dokumentus, arī saņemt dokumentus.

IR AR KO PALEPOTIES. Juris Čeičs Valmieras biznesa inkubatorā pie vienas no izcilnieku sienām. Tādas šeit, atvērtā tipa birojā, ir divas – viena jau pilna ar veiksminiekiem un lakoniskiem viņu biznesa veiksmes stāstiem, otra vēl tikko iesākta. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru