Atgriežas mūzika vasaras vakaros Burkānciemā

- 13.Jūlijs, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Jūlija sestdienas vakarā Valmieras austrumos, Burkānciema apkaimē, smaržos ziedi un skanēs mūzika, klausītājus priecēs vismaz divi skaistuma avoti.

Vasarā koncertam šķiet dabiski pastaigāties dārzā, ne ieslēgties koncertzālē. Te piedien vasaras vieglums, krāsu un smaržu palete, kas tā vien aicina pievienoties arī skaņu. Jau ceturto gadu Burkānciemā tiek rīkoti divi vasaras koncerti, uz kuriem mīļi aicināts jebkurš klausītājs un skatītājs. Pirmais koncerts notiks Namdaru ielā 1 jau šajā sestdienā, 16. jūlijā, plkst. 18.00, otrais sekos ar teju mēneša atstarpi 13. augustā Bērzu ielā 14.

Koncerta rīkotāji ir ilggadēji Valmieras un Vidzemes mūzikas dzīves organizatori un skolotāji Aivars Cepītis un Ritma Pētersone-Cepīte. No viņiem uzzinu daudz interesanta.

Izrādās, gadu gaitā koncerti pa Burkānciemu «ceļo». Ir bijuši koncerti Namdaru, Dzejnieku, Palejas un Vienības ielā, šogad kārta Bērzu ielai. Tā notiek, lai klausītāji var iepazīt dažādas Burkānciema ielas un ģimenes, pie kurām koncerti «viesojas», satikties mūzikā, mākslā un dzejā. Koncerti turpina Aivara Cepīša un leģendārās, neordinārās pianistes Jautrītes Putniņas aizsākto Valmieras dārza koncertu tradīciju. Jautrīte Valmierā pavadīja mūža noslēdzošo posmu un rīkoja dažādus mūzikas un mākslas pasākumus.

NAMDARU IELAS DĀRZA KONCERTĀ. 2021. gada vasara. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru