Bet LAMPA runā vēl skaļāk par darbiem...

- 9.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Šajās brīvdienās tepat kaimiņos, kādreiz (joprojām?) «hipsterīgajās» Cēsīs, kārtējo reizi notiks pasākums, kura milzonīgo svarīgumu un noderību mūsu sabiedrībai es joprojām nespēju nekādi izprast. 

Spriežot no ažiotāžas, kas tagad valda dažādās sabiedriskās organizācijās un iestādēs, ziņojot tautai par savu entuziasma pilno līdzdalību sarunu festivālā LAMPA, šis pasākums ir gluži vai kā otri Dziesmusvētki. Varbūt pat kas svarīgāks. Visdižākie Vislatvijas Muldamsvētki, uz kuriem saplūst progresīvākā un iznesīgākā sabiedrības daļa, mūsu «intelektuālais krējums». 

Saplūst lielos baros, lai divas dienas pavāvuļotu par šo un to, saliktu pašbildes sociālajos tīklos un ar labi padarīta darba sajūtu pārslēgtos uz Jāņu gaidīšanu. (Vai uz pamukšanu no tiem ārzemēs, kas, man par lielām sāpēm, draugu un kolēģu vidū šķiet kļūstam arvien «trendīgāka»). Tas priecē Cēsu kafejnīcas un raiskumieša brūzi, taču «sau­so atlikumu» šim grandiozajam pasākumam es nespēju saskatīt. Kaut, šķiet, ar redzi viss kārtībā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru