eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Burtnieks pilns gandrīz līdz lūpai!

GU

Guntis Vīksna, teksts un foto

Autors • 29.03.2023.

Burtnieks pilns gandrīz līdz lūpai!
Burtu izmērs
Burtnieks pilns gandrīz līdz lūpai!

Pagaidām vēl ziemas miegā dus kempings Ezerpriedes, kur tā aktīvāk darboties uz vietas, sakopjot visu saimniecību, kempinga saimniece ZANE JĒGERE, ar kuru vakar neliela intervija notika telefoniski, plāno nākamajā nedēļā. Starp citu, Ezerpriedēm šī ir jubilejas – 20. sezona!

Kādas aktualitātes kempingā?

Gatavojamies lēnām sākt uzkopšanas darbus, jo sezona tuvojas. Jācer, ka tā būs laba, ka maijs būs silts, ne tāds, kāds bija pēdējos četrus gadus. Tas arī noteiks visu kustību. Pie jaunumiem var minēt to, ka pagājušā gada nogalē kempings Ezerpriedes dabūja Zaļo sertifikātu no Lauku Ceļotāja.

NOGRIMUSI NE TIKAI PILS… Burtnieku centra kanālam ezera galā no ūdens ārā dažu laivu dibeni, gan jau kāds ducis laivu te arī pilnībā zem ūdens.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px