Ciemos pie tumšā medus "karaļa"

- 2.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirms pāris nedēļām Latviju aplidoja ziņa, ka konkursā Latvijas garšīgākais medus 2022 nominācijā tumšais medus par uzvarētāju atzīts Valmieras novada Naukšēnu pagasta biškopja RIMANTA GAIDAMOVIČA bišu ienesums, tāpēc atkal esam ciemos pie Rimanta, lai no paša pirmavota kaut nedaudz izdibinātu viņa panākumu noslēpumus.

«Šis atkal ir padevies īpatnējs gads – pavasaris auksts, par vienu mēnesi saīsināja sezonu, bet pēc Jāņiem, kā Zeme apmeta kūleni, viss nostājās savās vietās, tomēr sakarā ar laika apstākļu svārstībām dabūjām saimes piebarot ar medus kukulīšiem – sacukurojušos medu plastmasas maisiņos, taču, tiklīdz atkal sākās labais laiks, pa četrām dienām bites stropa apakšu sanesa pilnu tā, ka nemetas. Šogad interesanti, ka pie mums, kur nekad nebija masveidā ziedējušas rudzupuķes, tagad tās nez no kurienes uzradušās visās kultūrās – labībā, rapsī – ne jau kāds tās speciāli sēja. 

Vectēvam RIMANTAM palīgos nācis mazdēls RIČARDS. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Kaspars Klavins - 2.Augusts, 2022 - 23:36

Prieks par Rimantu- apsveicu!

Novadnieks - 2.Augusts, 2022 - 23:37

Arī stāstījums iznācis smekīgs, pat smaržo pēc medus. Par šādiem ar ar zināšnām un prasmēm bagātiem cilvēkiem, Liesmiņ, gribu lasīt vairāk. Ar visādiem oficiāliem pasākumiem un paziņojumiem, arī ar deputātu drūzmēšanos pie Saeims durvīm jau pilnas visas malas un televīzija. Bet interesantu stāstu par cilvēku prasmēm un veiksmēm maz.

Pievienot komentāru