Cilvēcīgums ir pats svarīgākais

- 11.Novembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pirms gada neviens no mums nezināja un diez vai pat iedomājās savās slēptākajās domās, ka šajā dienā mūsu Latvijā būs izsludinātā ārkārtējā situācija.

Manuprāt, mums vajadzētu citam citu vairāk atbalstīt, piemēram, neuzbrukt ar asiem komentāriem cilvēkam, ja viņš nav uzvilcis sejas aizsargmasku, pats galvenais, lai esi pats to uzvilcis, jo tā pasargās tevi. Paraudzīties uz šo situāciju ar domu, ka tā mums sniedz iespēju darīt to, ko kādu laiku neesam darījuši, piemēram, izlasīt grāmatu vai sākt vingrot/skriet. Aptaujāju dažus valmieriešus, kā viņi jūtas šajā ārkārtējā situācijā. 

Valmieriete Dana Āre stāsta: «Ņemot vērā to, ka pēdējo divu nedēļu laikā strauji pieauga saslimušo skaits, ārkārtas situācijas izsludināšana ir pilnīgi loģisks lēmums. Vakcīna vēl nav pieejama plašākai sabiedrībai, līdz ar to vienīgais nefarmaceitiskais līdzeklis vīrusa ierobežošanai ir cilvēku pulcēšanās ierobežošana. Bet ļoti žēl ir par uzņēmējiem un viņu darbiniekiem, kurus šis otrais ārkārtas stāvoklis skars visvairāk.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru