CSDD: jaunumi Rīgā un Valmierā

- 6.Decembris, 2022
Laikrakstā

Neatkarīgi no tā, kurš turpmāk vadīs Satiksmes ministriju, Ceļu satiksmes drošības direkcijas jeb CSDD pārraudzītajā lauciņā joprojām viss notiek. Taču ir daži būtiski jaunumi gan galvaspilsētā, gan tepat Valmierā. Par tiem Liesmai stāsta VALDIS STIĢIS, CSDD Valmieras klientu apkalpošanas centra vadītājs. 

CSDD tikko nosvinēja uzņēmuma 31 gada jubileju. Ar kādiem jaunumiem CSDD sāk  darbības 32. gadu?

Vispirms jau ar jaunu CSDD valdes priekšsēdētāju – Aivaru Aksenoku. Viņš ir ar pieredzi CSDD darbā, savulaik vadījis uzņēmuma Rīga nodaļu, starp citu, bijis arī tieslietu ministrs. Paldies viņa priekšgājējam Jurim Lukstiņam par 25 gadiem CSDD direktora amatā, viņš mūsu uzņēmumā bija kopš tā dibināšanas. Jaunumus var redzēt arī pie mums Valmierā. Mūsu kantora ēkai pagalma pusē top piebūve – transportlīdzekļu identifikācijas jeb šasijas numuru salīdzināšanas angārs. Tas būs kā slēgta telpa, abos galos ar paceļamiem vārtiem. Šī ir nopietna investīcija – projekta kopējās izmaksas ir 150 tūkstoši eiro. Šis angārs nodrošinās normālus darba apstākļus personālam, nebūs vairs caurvēja vai kādas citas dabas apstākļu ietekmes.

TE BŪS ĒRTI KLIENTIEM UN DARBINIEKIEM. CSDD Valmieras klientu apkalpošanas centra topošā transportlīdzekļu identifikācijas jeb šasijas numuru salīdzināšanas angāra celtnieki viņnedēļ bija paņēmuši brīvdienas, taču jau uzstādītās konstrukcijas ļauj spriest par šeit paredzētām gaišām darba telpām un lieliskiem darba apstākļiem. Gunta Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru