Darbu sākusi jaunā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas direktore

6.Septembris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

1. septembrī pirmo darba dienu aizvadīja Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas jaunā direktore Benita Svareniece.

Benita Svareniece, absolvējot Liepājas Pedagoģisko institūtu, ieguvusi augstāko pedagoģisko izglītību pamatskolas pedagoģijas un metodiku specialitātē, pamatskolas skolotāja kvalifikāciju un maģistra grādu pedagoģijā un Latvijas Universitātē Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes Psiholoģijas nodaļā ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā.

B. Svarenieces profesionālā pieredze saistīta ar Bausku, kur viņa vadīja Bauskas novada interešu izglītības iestādi «Bauskas Bērnu un jauniešu centrs» un bija Latvijas Universitātes Bauskas filiāles direktore. 

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas attīstības redzējumā B. Svareniece uzsver, ka kultūr­izglītības vidusskola ir skola ikkatras personības izaugsmei, kas nodrošina konkurētspējīgu, kompetenču pieejā balstītu izglītības satura īstenošanu, inovatīvu mācību vidi izglītojamiem un pedagogiem. Vidusskolas darbības mērķis ir sniegt atbalstu izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai, organizēt un īstenot izglītības procesu tā, lai ikkatrs izglītojamais, pedagogs un saimnieciskais darbinieks veiktu savus pienākumus ar prieku. 

BENITU SVARENIECI, stājoties amatā, sveic Valmieras novada pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Baiks. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Dzirdēju - 1.Novembris, 2022 - 21:32

Absolūta neveiksme.

Ha - 14.Decembris, 2022 - 09:50

Un darbu beigusi ... :))

arī valmierietis - 17.Decembris, 2022 - 14:09

Ko gan kundze ar tik specifisku izglītību bija sadomājusi atrast Valmieras mākslas un dizaina vidė? Taču ne jau lielāku algu kā tantei Bauskā?

Pievienot komentāru