Dzīvās mūzikas roka vakari Valmiermuižā

5.Jūlijs, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Jūlija siltie vakari Valmiermuižā vairs nav iedomājami bez dzīvās mūzikas koncertiem. Trīs jūlija piektdienās Valmiermuižas alus terasē, līdzās Valmiermuižas alus darītavai, baudīsim vasaru, roku, sarunas un kopā būšanu dzīvās mūzikas koncertvakaros.

2019. gada vasarošanu atklāsim 5. jūlijā ar moderno roka apvienību Laika suns. Galvaspilsētas grupas bagāžā ir īsalbums Nakts karalis un albums Gaismas lādiņš, kas tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta Mikrofons» un «Austras» balvai. Šobrīd grupa strādā pie jauniem ierakstiem, kas nojauc robežas starp noteiktiem stiliem. Tam kā pirmais priekšvēstnesis ir gada sākumā publicētā dziesma «Pavasari», kas iecienīta arī radio viļņos.

12. jūlijā Valmiermuižā viesosies spilgtā latviešu rokgrupa Laime pilnīga, kas ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīgs ritms, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. Priecējot rokmūzikas cienītājus, grupa koncertējot ir izbraukājusi lielu daļu Eiropas, dalījusi skatuvi ar tādiem māksliniekiem kā Mumiy Troll, Three Days Grace, Jake’s Lee Red Dragon Cartel, Sinead O’Connor, Pete Doherty, Frank Turner, Skyforger un daudziem citiem.

Savukārt roka dzīvās mūzikas vakarus Valmiermuižā 19. jūlijā noslēgs alternatīvā rokgrupa Pienvedēja piedzīvojumi. Kopš grupas dibināšanas 1994. gadā Sabilē tās pamatsastāvs nav mainījies – Māris Žigats (vokāls, bass), Aldis Lunde (ģitāra) un Pēteris Lunde (sitamie instrumenti). Pienvedēja piedzīvojumi šogad atzīmē 25 gadu jubileju, un grupas jaunākais singls «Viss kārtībā» no jaunā albuma, kas klajā nāks rudenī, jau nodots klausītāju vērtējumam.

Dzīvās mūzikas vakari Valmiermuižā sākas plkst. 21, ieeja – bez maksas.

Plašākai informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība, kultura@valmiermuiza.lv, tālr.: 27337798.

DZĪVĀS MŪZIKAS VAKARĀ. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru