Februārī Valmierā par ugunsdrošību atgādinās radošs vides stends

- 17.Februāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ugunsgrēks ir viens no spēcīgākajiem un postošākajiem draudiem, kas savā ceļā nesaudzē neko. Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta statistika, pērn Latvijā degušas 1952 dzīvojamās mājas – trešā daļa no visiem uguns postītajiem objektiem.

Lai atgādinātu iedzīvotājiem par mājokļa drošību un liktu aizdomāties par nepieciešamību pasargāt to no postošām uguns nelaimēm, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) radījusi īpašas «ceļojošas» instalācijas – dūmojošus stendus daudzstāvu namu veidolā, kuri būs apskatāmi dažādās Latvijas pilsētās. Februārī šāda instalācija ir izvietota Valmierā.

Īpašie BALTA stendi izveidoti daudzstāvu namu veidolā, un tajos laiku pa laikam ir redzami dūmi. Līdz pat marta beigām šie vides objekti tiks izvietoti dažādās Latvijas pilsētās. Līdz 27. februārim stendu varēs apskatīt Valmierā, Kārļa ielā 3.

«No desmit lielākajiem BALTA atlīdzību gadījumiem pērn trīs atlīdzības ir par ugunsgrēkos nopostītām dzīvojamām ēkām, un zaudējumi svārstās no 100 līdz 200 tūkstošiem eiro par katru gadījumu.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru