Fonds "Iespēju tilts" darbībā jau 10 gadus!

- 3.Jūnijs, 2021
Sabiedrība
Laikrakstā

Ar kokles mūziku un dziesmām 27. maijā fondā Iespēju tilts tika ieskandināts apstiprinātā Aktīvo iedzīvotāju fonda projekta sabiedrības informēšanas pasākums, kurā klāt­esošos iepazīstināja ne vien ar projekta aktivitātēm, bet arī ar 10 darbības gados paveikto. 

Fonda reģistrēšanas datums ir visai zīmīgs – 8. marts, 2011. gadā. Fonds nevalstisko organizāciju vidū sevi uzreiz pieteica kā mērķtiecīgu un aktīvu organizāciju Valmierā, kas savā ikdienas darbībā aktivizē personu ar invaliditāti sociālo iekļaušanos sabiedrībā.

Kopš dibināšanas ir īstenoti septiņi lielāki un mazāki projekti, kuru ietvaros paveikts ļoti daudz – atjaunota sociālo jomu NVO koalīcija, izstrādāts un parakstīts sadarbības memorands ar Valmieras pilsētas pašvaldību; organizēti labdarības koncerti, radošas, fizioterapijas nodarbības, apmācības, ļoti aktīvas vasaras nometnes; sašūti stilizēti tautas tērpi mūsu jauniešiem; atzīmētas Jēkaba un Annas dienas Valmieras pilsdrupās; īstenoti pieredzes apmaiņas braucieni un integrējošas aktivitātes personām ar garīga rakstura traucējumiem, kad dejojām pat kopā ar Azerbaidžānas vēstnieku Latvijā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru