eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

Gladiolas ar dzērvenēm sārtumā sacenšas

AI

Aivars Ustups

Autors • 29.09.2017.

Gladiolas ar dzērvenēm sārtumā sacenšas
Burtu izmērs
Gladiolas ar dzērvenēm sārtumā sacenšas

Aija no Mujāniem tirgo gan cidoniju sulu, gan auglīšus. Par 5 litriem sulas prasa 14 eiro, par kilogramu cidoniju 2,80 eiro. Viņas cidonijām esot klāt Zilākalna enerģija, jo tās hektāra platībā augot vai pašā kalna pakājē. Nesen vien sākusi uz tirgu braukt, bet cerot, ka tāpat kā citugad 2 — 3 nedēļās visu iztirgošot.

Uldis no Naukšēnu puses atvedis selerijas, pētersīļus. Pārdod ceros, prasot par vienu 1,40 eiro vai mazāk, līdz 90 centiem. Seleriju saknes viņš tirgo par eiro kilogramā, kabačus un ķirbjus par 80 centiem, sarkanās bietes par 40 centiem kilogramā. Ķirbjiem šī vasara bijusi par vēsu, toties burkāni gan būšot lieliski.

GARDS ATRADUMS. Natālijai tirgū izdevies atrast arī moldāvu Gogošare šķirnes piparus, kas viņai iegaršojušies kopš laikiem, kad tie lielajās «Globus» burkās pārdošanā bijuši. Ārijas Romanovskas foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px