Iniciatīva Ukrainas mājdzīvnieku atbalstam

- 27.Aprīlis, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Labdarības fonds «Sofi» sācis Ukrainas mājdzīvnieku atbalsta iniciatīvu, palīdzot Ukrainas dzīvniekiem – gan tiem, kas palikuši Ukrainā, gan tiem, kas nonākuši Latvijā. Turklāt fonds bez maksas izsniedz dzīvnieku starta komplektus, lai palīdzētu no kara bēgošajiem cilvēkiem parūpēties par līdzi paņemtajiem mājdzīvniekiem. 

Iniciatīva ar mērķi sniegt praktisku palīdzību Ukrainas dzīvniekiem sākta ar atbalstu ārpus Latvijas teritorijas. Ņemot vērā kritisko resursu trūkumu, kas radies traucētās loģistikas dēļ kara iespaidā, fonds kopā ar partneriem un brīvprātīgajiem uz Ukrainas dzīvnieku patversmēm ir nogādājis vairākas paletes ar barību, higiēnas precēm un medikamentiem. Tāpat ar labdarības fonda «Sofi» palīdzību no Ukrainas ir evakuēti gandrīz 80 mājdzīvnieki, kuri kara dēļ bija nonākuši dzīvnieku patversmēs.

«Cilvēki no kara šausmām dodas bēgļu gaitās, nezinot, kāds liktenis viņus gaida. Šajā situācijā viņi kā drošāko variantu saskata iespēju aizvest savu mājas mīluli uz dzīvnieku patversmi, lai zinātu, ka dzīvnieks neklaiņos apkārt pamests, bet par viņu parūpēsies. Tādēļ šobrīd Ukrainas dzīvnieku patversmes ir kritiski pārpildītas ar mājdzīvniekiem. Evakuējot šos dzīvniekus no Ukrainas patversmēm, mēs ne tikai tās atslogojām, bet arī izglābām dzīvniekus no potenciālajām briesmām dzīvībai,» stāsta labdarības fonda «Sofi» idejas autors Toms Jurjevs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru