Ir trešā uzvara Latvijas – Igaunijas līgā!

- 6.Decembris, 2022

Pēc pagalam neglītā zaudējuma Užavas kausa izcīņā pagājušās otrdienas vakarā Gulbenē valmierieši sestdien kārtējā Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionāta spēlē savā laukumā bija kaujinieciskā noskaņojumā un iespējami labākajā sastāvā, kamēr viesi ieradās bez apslimušā līdera – Igaunijas izlases vīra Veidemana. Bet tās jau igauņu problēmas...

Valmiera Glass/ViA – Tallinna Kalev/Audentes 91:77 (17:15, 25:18, 27:20, 22:24)

Pirmajā ceturtdaļā mājinieki bija iedzinējos, un tikai Salenieka trejacis 19 sekundes pirms beigu signāla ļāva 10 minūtes pabeigt plusos – 17:15.

Otrajā mača nogrieznī valmierieši ciemiņus vadībā vairs nelaida, 18. minūtē ar Beka tālmetienu panākot jau 11 punktu pārsvaru (37:26). Tad igauņi saņēmās, un Jarvelainens ar 2/2 ļāva puslaiku mājiniekiem pabeigt vien ar 9 punktu pārsvaru – 42:33.

JĀVAR! Valmieriešu komandas kapteinim Valteram Vēverim pēc komandas potenciālam pagalam vājā snieguma Gulbenē nācās pārdomāt gan paša sniegumu (tikai 5 punkti), gan bezzobaino visas komandas spēli. Katrā ziņā sestdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti laukumā bija jau ar pavisam citu pārliecību, un tas mača beigās parādījās arī uz rezultātu tablo – spēkos līdzīgs pretinieks bija pieveikts jo pārliecinoši! Jāņa Lārmaņa foto