Izstādē «Riga Food 2021» apbalvoti labākie piena produkti

- 15.Septembris, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Lai popularizētu piena produktu lietošanu uzturā, pārsteigtu Latvijas patērētājus ar jaunām garšām un apkopotu piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi, 9. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē «Riga Food 2021» tika apbalvoti piena produktu un iepakojuma konkursa godalgoto vietu ieguvēji.

Šogad Latvijā ražoto piena produktu konkurss notika vairākās kategorijās: «Nogatavinātie sieri», «Saldkrējuma/ skābkrējuma sviests», «2020./2021. gada jaunais piena produkts», «Bioloģiskā piena produkts» un «Piena produkta iepakojums».

«Jauno piena produktu kategorija mūsu tradicionālajā konkursā saņēmusi visvairāk pieteikumu, kaut arī savu ietekmi devusi pandēmija un ar to saistītās papildu rūpes. Piena pārstrādes uzņēmumi kārtējo reizi mūs  pārsteiguši ar jaunām, nebijušām, šķietami nesavienojamām garšu un smaržu kombinācijām. Esmu pārliecināts, ka lielākā daļa šo jauno produktu atradīs stabilu vietu mūsu patērētāju ikdienas un svētku galdā kopā ar tradicionālajiem piena produktiem. Mūsu piena ražotāji un pārstrādātāji būs gandarīti, ja iedzīvotāji izvēlēsies Latvijā ražotos kvalitatīvos piena produktus, tā atbalstot gan mūsu piena nozari, gan valsti,» norāda kooperatīvās sabiedrības «Latvijas Piensaimnieku centrālā savienība» (LPCS) valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks.

LABĀKIE. Pēc piena produktu konkursa rezultātu paziņošanas. Sanda Gūte – pirmā no kreisās. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru