Jāceļ atbalsta summas, jāpagarina darbības termiņš!

- 13.Janvāris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Valdība lems par to, lai tiktu pagarināti esošie uzņēmējdarbības atbalsta mehānismi, kas ir svarīgi tieši šajā Covid-19 krīzes laikā. Svarīgi nozarēm, kuras nevar strādāt krīzes laikā vai ir ierobežotas daļēji, arī šo nozaru darbiniekiem. 

Tie ir dīkstāves pabalsti, subsidētās darbavietas cilvēkiem, kas daļēji var turpināt darbu, un apgrozāmie līdzekļi, kas ir svarīgi tieši uzņēmumiem, lai tie spētu segt savus komunālos maksājumus, no kuriem neviens tos nav atbrīvojis. 

Tādēļ ir ļoti pozitīvi, ka apgrozāmie līdzekļi no tāda vienreizēja maksājuma kļūst par ikmēneša maksājumiem uz visu šo krīzes laiku. Termiņš, par kādu var pagarināt šos atbalsta rīkus, ir 30. jūnijs. Tas ir gana garš termiņš, lai cilvēkiem un uzņēmumiem būtu skaidrības sajūta par to, kas tad tālāk notiks. 

Paralēli notiek darbs arī pie tā, lai šos atbalsta mehānismus uzlabotu. Jau finanšu ministra Jāņa Reira vadītajā darba grupā ceturtdien, 14. janvārī, nāksim kopā un rosināsim uzlabot šos atbalsta mehānismus, padarīt tos dāsnākus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru