Jaunās tehnoloģijas iemēģinot

- 4.Augusts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Jau kādu laiku man ir robots putekļusūcējs, biju iedomājusies, ka tas atvieglos ikdienu –  mājās  ir divi kaķi un vilnas tik daudz kā dzīvnieku fermā.

Tāpēc arī tika izvēlēts modelis, kas tiek galā ne tikai ar putekļiem, bet arī spalvām un matiem. Liekas ērti – caur aplikāciju uzstādīšu tīrīšanas grafiku, kad pārnākšu no darba, grīda būs tīra. Realitāte tomēr nav tik vienkārša, jo šis viedais putekļusūcējs redz šķērsli un tīrot piebrauc tam maksimāli tuvu. Tiek izlietas un pa dzīvokli izstumdītas kaķu ūdens bļodiņas, rotaļlietas un vēl kādi sīkumi, kas netīšām nokrituši uz grīdas. Tāpēc īsti nesanāk tā, ka robots pats iztīra māju. Reiz pat aizkarus bija ierāvis tīrāmajās slotiņās…

Iespējams, būtu jāiegādājas jaunākas paaudzes palīgs, jo pašlaik cilvēkam tomēr jābūt vairāk vai mazāk blakus – lai saceltu augstāk mantas, krēslus un aizkarus, lai robots varētu iztīrīt pēc iespējas lielāku teritoriju. Mums ir arī 5 – 7 cm pakāpiens no koridora uz virtuves daļu – pa to robots var nokāpt, bet augšā tikt vairs nevar, līdz ar to, attālināti ieslēdzot robotu, ir precīzi jāizplāno, kādā secībā tiks tīrītas mājas zonas. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru